ثمین ماشین : سایت فروش ماشین آلات گرانبها
09210763428

درباره ما

ثمین ماشین

ثمین به معنی گرانبها است و ثمین ماشین به معنی ماشین آلات و تجهیزات گرانبهاست. ما در این سایت به شرکت ها و تولید کننده ها و شرکت های دانش بنیان کمک می کنیم تا ماشین آلات، تجهیزات و دستگاه های گرانبهای خود را بفروشند. 

اگر می خواهید ادوات و تجهیزات خود را بفروشید از طریق شماره 09210763428 به صورت تماس یا واتساپ یا از طریق پشتیبانی زیر به ما اطلاع دهید. 

تولید کنندگان

گروه صنعتی آراد تولید کننده ماشین آلات کشاورزی

گروه صنعی آراد با کادر متخصص و مجرب در زمینه تولید ادوات کشاورزی در سال 1398 فعالیت خود را شروع کاز رد. این مجموعه در راستای افزایش ضریب مکانیزاسیون و کاهش استفاده از نیروی انسانی و با استفاده از دانش روز دنیا و شناخت کامل نیاز روز کشاورزی ایران فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید انواع مختلف ادوات کشاورزی آغاز نمود.

تلفیق دانش و تجربه عملی تیم منجر به ساخت محصولاتی با کیفیت شایسته کشاورزان عزیز شده است. رضایتمندی مصرف کنندگان از کیفیت و کارایی ماشین آلات تولید شده و نحوه ارائه خدمات پس از فروش، گواهی راسخ بر این اعتقاد است که کشاورز لایق بهترین هاست.

از جمله افتخارات گروه صنعتی آراد علاوه بر تامین و تجهیز بخشی از نیاز داخل کشور ورود به بخش ضادرات است. محصولات این مجموعه در کمتر از یک سال به عرصه صادرات وارد و تولید آن در بازار کشورهای همسایه از جمله عراق به صورت ویژه مورد استقبال قرار گرفته است.

امید ان داریم که با بهره مندی از الطاف اهی و با حمایت های بی دریغ کشاورزان زحمتکش و مشتریان عزیز و با تکیه بر آنچه به آن اعتقاد داریم بتوانیم در جهت پیشرفت، آبادانی و حفاظت از منابع زیستی به قدر وظیفه بکوشیم و دین خود را به این خاک گرانمایه ادا کنیم.